Путин хуйло 6/18/2026 05:06:00 No. 870996 [Open] [Reply] a7aceb Actions Report Translate Thread... Hide Thread Translate... Hide User Hide Post >>/870994/ А я маю проти, зерно не треба було купляти у москалів! Останнім часом критично ставлюся до влади тут. А бібі ще й радикалів правих до влади допускає.